GV Elistha


Turnen

Elistha heeft turnsters in de 3e tm 5e divisie en turners in de 2e tm 5e divisie. Meestal wordt je gevraagd door de trainers van je gymgroep om eens bij de selecties te gaan kijken, maar ook als je verhuisd bent of van club wilt wisselen kan je bij ons terecht. Neem dan contact op met ledenadministratie@elistha.nl en je wordt in contact gebracht met de juiste train(st)er.

De lessen voor de turnselecties zijn in Sporthal 'De Kruisakkers', Kruisakkers 5 te Elst


Turnen Dames/Meisjes

Hieronder staat de indeling van de groepen en het lesrooster zoals dat voor het seizoen 2016-2017 zal gelden.

Selectie-indeling:
De meisjes zijn over 5 selecties verdeeld:
A-selectie = bovenbouw 3e en 4e divisie (keuze oefenstof), hoofdtrainster is Nicky, assistent-trainster Jeanne.
B-selectie = onderbouw 3e en 4e divisie (voorgeschreven oefenstof), hoofdtrainster is Nicole, assistent-trainster Nicky.
C-selectie = bovenbouw 5e divisie (keuze oefenstof), hoofdtrainster is Jeanne, assistent-trainster Daphne.
D-selectie = onderbouw 5e divisie (voorgeschreven oefenstof), hoofdtrainster is Daphne.
Pré-selectie = voorbereidingsgroep voor het selectie-turnen, hoofdtrainster is Nicole.

Trainingstijden:

A-selectie: woensdag 18.00-20.30 uur, zaterdag 11.45-14.15 uur
B-selectie: dinsdag 16.45-18.45 uur, zaterdag 09.45-11.45 uur
C-selectie: dinsdag 18.45-20.15 uur, zaterdag 14.00-16.00 uur
D-selectie: donderdag 18.00-19.30, zaterdag 16.00-17.30 uur
Pré-selectie: zaterdag 08.30-09.45 uur

Extra Trainingen:

Topselectie: maandag 17.30-19.30 uur (alleen op uitnodiging, voor 3e divisie of voor toekomstige 3e turnsters)
Duiven training: zondag 10.30-12.30 uur (ongeveer 1x per maand/anderhalve maand voor de topselectie en A-selectie)(trainen in echte turnhal)

De kledingvoorschriften voor de meisjes/dames-turn-selecties staan HIER

Alle overige informatie zoals wedstrijdkalender, wedstrijdinformatie, wedstrijdverslagen e.d. kunt u vinden op het weblog van de meisjes: Elisthameisjes.blogspot.com


Turnen Heren/Jongens

De jongens zijn verdeeld in 2 groepen.

Lestijden:

Maandag
16:30 - 18:00 Selectie 2 Peter, Johan, David
18:15 - 20:15 Selectie 1 Johan, Peter

Dinsdag
18:15 - 20:00 Topselectie Johan, Peter

Vrijdag
16:30 - 18:30 Selectie 2 Peter, Johan, Nicole, Tom
18:30 - 21:00 Selectie 1 Johan, Peter, Nicole

De kledingvoorschriften voor de heren-turn-selecties staan HIER

De jongens hebben ook hun eigen weblog: elisthaturnenheren.blogspot.nl